Mechanik maszyn dziewiarskich, przemysł włókienniczy. Praca na Słowacji, blisko granicy. Zarobki 1.400 EUR!
Svit, Słowacja
1400 EUR brutto

Umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Masz prawdziwą pasję do zagadnień technicznych i nieograniczoną chęć do rozwoju? Zaaplikuj teraz i skorzystaj z szansy na zrealizowanie swoich zawodowych marzeń w niemieckiej firmie z ponad 120-letnią rodzinną tradycją na Słowacji.

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki 1.400 €
  • w tym premia za wydajność oraz bonus obecnościowy
  • dofinansowanie do codziennych dojazdów lub darmowe zakwaterowanie
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie na pełen etat
  • system szkoleń dla pracowników
  • zniżki na produkty firmy

MIEJSCE PRACY

  • Svit, Słowacja
  • blisko granicy Polskiej (Jurgów, Zakopane, Nowy Targ)

OPIS STANOWISKA

  • odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie 40-60 maszyn dziewiarskich
  • identyfikacja i naprawa usterek technicznych, napraw bieżących oraz głównych
  • dbałość o utrzymanie porządku w pobliżu maszyn, konserwacja, czyszczenie
  • praca z nowymi technologiami: maszyny sterowane oprogramowaniem, automatyczne
  • współpraca z operatorami maszyn
  • kontrola jakości

SYSTEM ZMIANOWY

  • 2 dni rano 5:50-13:50
  • 2 dni po południu 13:50-21:50
  • 2 dni w nocy 21:50-5:50
  • 2 dni wolne

OCZEKUJEMY

  • doświadczenie w produkcji włókienniczej min. 2 lata
  • znajomość technologii dziewiarskiej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas CV lub dane kontaktowe i uzyskaj lepszą pracę.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk