Praca Czechy, produkcja. Montaż lad, praca stanowiskowa.
Plzeň, Republika Czeska
36 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Skontaktuj się z nami i uzyskaj nową pracę w Czechach u producenta urządzeń chłodniczych! Oddział firmy znajdujący się niedaleko miasta Pilsno specjalizuje się w produkcji szaf chłodniczych i mroźniczych, lad (witryn) chłodniczych i sałatkowych oraz regałów chłodniczych.

OPIS STANOWISKA

  • Montaż obudowy mebli chłodniczych
  • Nitowanie za pomocą nitonakrętki
  • Dla osób z doświadczeniem oferujemy także stanowisko przy lutowaniu lub spawaniu

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki ponad 30 000 CZK
  • Czeska umowa o pracę
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Bony żywnościowe
  • Zapewniamy zakwaterowanie oraz darmowy autobus do/z pracy
  • Urlop 25 dni
  • Możliwość nadgodzin
  • Zapewniony przejazd do Czech z Katowic
  • Polski tłumacz na produkcji

OCZEKUJEMY

  • Sprawność fizyczna oraz manualna
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Motywacja i chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Bądź z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas