Montaż silników elektrycznych. Praca blisko granicy, Czechy!
Mohelnice, Republika Czeska
od 24 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

U nas będziesz dumny ze swojej pracy! 125 lat doświadczeń w produkcji silników elektrycznych, najszersza oferta na świecie, innowacyjne technologie, najwyższa jakość i niezawodność, zastosowanie w przemyśle drogowym, lotniczym, spożywczym, szklarskim, farmaceutycznym.Teraz, to także TY możesz zostać członkiem naszego zespołu!

 OFERUJEMY

  • Stabilna praca w miejscowość Mohelnice, Czechy
  • Przeciętne zarobki 3.600 zł na ręke
  • Stawka godzinowa 105,50 – 115,50 Kč + dodatki
  • Bonus adaptacyjny 25.000 Kč
  • Bonus za polecenie 15.000 Kč
  • Karta Benefit plus 22.000 Kč po okresie próbnym
  • Dodatek do wyżywienia (50%)
  • Darmowe firmowe zakwaterowanie
  • Cotygodniowe zaliczki
  • 25 dni urlopu

OPIS STANOWISKA

  • Montaż silników elektrycznych
  • Obsługa komputera
  • Obsługa dzwignicy
  • Praca na 3-zmiany, po 8 godzin

OCZEKUJEMY

  • Zręczność manualna
  • Orientacja w rysunkach technicznych
  • Podstawowa znajomość j. czeskiego mile widziana
  • Dokładność i sumienność

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas