Monter/ka foteli Audi, Porsche. Praca na produkcji w Czechach, Kvasiny. Zarobki 5.300 zł!
Kvasiny, Republika Czeska
30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy
Od zaraz!

Praca w Czechach od zaraz! Monter foteli Porsche, Audi, w miejscowości Kvasiny. Praca blisko granicy polskiej, możliwość codziennych dojazdów lub darmowego zakwaterowania w pokojach 2-3 osobowych! Zarobki 30 000 CZK,  bonus adaptacyjny 6 000 CZK, cotygodniowe zaliczki, bony żywnościowe i dużo więcej! Nie przegap swojej okazji, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

MIEJSCE PRACY

  • Kvasiny, Republika Czeska
  • praca blisko granicy polskiej

OPIS STANOWISKA

  • montaż foteli na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcją
  • nakładanie tapicerki
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontroli jakości gotowych produktów

OFERUJEMY

  • atrakcyjne zarobki  30 000 CZK
  • BONUS adaptacyjny 6000 CZK
  • zaliczki
  • opłacone zakwaterowanie
  • darmowy dojazd do/z pracy
  • możliwość nadgodzin
  • bony żywnościowe
  • nowoczesne miejsce pracy
  • czeska umowa o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • transport do Czech z Katowic
  • szkolenie dla nowych pracowników
  • opieka koordynatora
  • stabilna praca od zaraz

OCZEKUJEMY

  • sprawność manualna
  • odpowiedzialnie wykonywać każde zadanie
  • motywacja oraz chęć do pracy
  • dobry stan zdrowia, praca fizyczna

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Benefity

Zapewniamy pokoje 2 – 3 osobowe (wg. dostępności miejsca na hotelu).

Nie musisz martwić się o dojazd do pracy.

Rozumiemy, że pieniądze są bardzo ważne i dlatego dajemy Ci możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym przepracownym tygodniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Pracuję już długo przez agencję i jestem zadowolony. Przyzwoite zakwaterowanie, wsparcie doświadczonych koordynatorów i możliwość pobierania zaliczek.

ovl Miłosz, Operator produkcji