Panasonic, Czechy. Montaż elektroniki, praca także dla par!
Republika Czeska, Pardubice
od 22 500 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Uwaga, nowa praca czeka właśnie dla Ciebie! Monter radio do aut w Pardubicach dla firmy Panasonic, Czechy! Gwarantujemy zakwaterowanie, bonus obecnościowy, zaliczki, dodatek do posiłku, opieka polskiego koordynatora, darmowe dojazdy do pracy i wiele więcej!

OPIS STANOWISKA

  • montaż na linii produkcyjnej według instrukcji
  • kontrola jakości gotowych produktów
  • praca po 8h lub 12h godzin
  • przemysł elektrotechniczny
  • produkcja radii samochodowych

OFERUJEMY

  • Łatwa praca bez doświadczenia
  • Praca w czystym i nowoczesnym środowisku
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Bonus indywidualny oraz wydajnościowy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość nadgodzin
  • Czeska umowa o pracę
  • Darmowy przejazd do Czech
  • Darmowy transport do pracy
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Opieka polskiego koordynatora

MILE WIDZIANE

  • Zręczność manualna
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Dołącz do nas także na Facebooku i bądź z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Ochrona danych osobowych ⇒ https://manuvia.pl/ochrona-danych-osobowych/

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Benefity

Zapewniamy darmowe zakwaterowanie!

Nie musisz martwić się o dojazd do pracy, zapewniamy Ci transport!

Rozumiemy, że pieniądze są bardzo ważne i dlatego dajemy Ci możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym przepracownym tygodniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Kompleksowa obsługa!

Pracuję wraz z żoną już od prawie roku. Nie żałujemy, przeprowadzki do Czech. W Polsce nie potrafiliśmy znaleźć pracy za podobną stawkę.

iStock-153685938 Piotrek, Operator produkcji