Montaż serwerów w Pardubicach! Praca w Czechach na produkcji, także dla par!
Republika Czeska, Pardubice
od 23 000 CZK brutto

Umowa o pracę na pełen etat
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Praca w Czechach także dla par! Oferujemy stabilną pracę od zaraz! Szukasz prostej pracy jako operator/ka produkcji? Trzeci największy pracodawca na świecie, zajmujący się dostarczaniem rozwiązań na potrzeby przemysłu elektronicznego poszukuje pracowników do wsparcia nowej linii produkcyjnej na stanowisko monter serwerów w Pardubicach! Oferujemy opłacone zakwaterowanie, transport do pracy, cotygodniowe zaliczki, opiekę koordynatora i wiele więcej!

Nie przegap okazji do rozwoju zawodowego, zadźwoń do nas już dziś!

OPIS STANOWISKA

  • obsługa komputera, montaż drobnych elementów
  • składanie szaf serwerowych zgodnie z instrukcją
  • praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Możliwość nadgodzin
  • Darmowy przejazd z Katowic do Pardubic
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Bezpłatny transport do pracy
  • Czeska umowa o pracę
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Zdobycie doświadczenia w firmie międzynarodowej
  • Opieka koordynatora

OCZEKUJEMY

  • zaradności, samodyscypliny,
  • znajomości podstaw matematyki,
  • odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym lub 2-zmianowym

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Kompleksowa obsługa!

Przed rozpoczęciem pracy miała obawy, ponieważ przeczytałam wiele niepochlebnych opinii o firmie. Mimo wszystko wyjechałam i jestem zadowolona. Wypłata na czas, bezpłatne zakwaterowanie i bezgraniczne wsparcie ze strony koordynatorów.

Sicka-e1517478572622 Anna, Pracownik produkcji