Monter serwerów w Kutnej Horze! Praca także dla par, Czechy
Republika Czeska, Kutná Hora
od 23 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup
Od zaraz!

Trzeci największy pracodawca na świecie, zajmujący się dostarczaniem rozwiązań na potrzeby przemysłu elektronicznego poszukuje pracowników do wsparcia działu produkcji wyrobów z branży elektronicznej na stanowisko monter serwerów oraz dysków komputerowych w Kutnej Horze, Czechy! Praca także dla par!

OPIS STANOWISKA

  • oMntaż części elektronicznych
  • Kontrola jakości gotowych produktów
  • Praca stojąca
  • Praca zmianowa po 8 lub 12 godzin

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie od zaraz
  • Czeską umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Opłacone zakwaterowanie oraz dojazd do praca
  • Zdobycie doświadczenia w firmie międzynarodowej
  • Praca bez doświadczenia na produkcji
  • Darmowy tranport do Czech z Katowic
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Opieka koordynatora
  • Praca także dla par

OCZEKUJEMY

  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania,
  • Dobry stan zdrowia

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

    Kompleksowa obsługa!

    Specjaliści z Manuvii pomogli mi przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu dostałem pracę. Załatwili za mnie również wszystkie formalności oraz zakwaterowanie.

    muz-4-105x105 Jerzy, Pracownik produkcji

      Zobraziť viac ponúk