Montaż lamp samochodowych, praca w Czechach! Zarobki 32.000 CZK, bonus 25.000 CZK
Mohelnice, Republika Czeska
od 30 000 CZK brutto

Pełny etat
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Jesteś manualnie zręczny/a i odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązkówPosiadaszdoświadczenie na produkcji i chętnie podejmiesz pracę na produkcji w Czechach? Bingo! Stanowisko operator/ki na produkcji: montaż lamp samochodowych, codzienne dojazd lub zakwaterowanie. Zarobki ponad 5 600 PLN brutto!

OPIS STANOWISKA

  • Prace montażowe – produkcja lamp samochodowych
  • Montaż drobnych elementów
  • Obsługa maszyn oraz urządzeń na linii produkcyjnej
  • Wizualna kontrola jakości gotowe produktu
  • Praca w systemie 3-zmianowym (po 8 godzin) lub 2-zmianowym (po 12 godzin)

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne ZAROBKI aż 32 000 CZK
  • BONUS adaptacyjny 25 000 CZK
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Zapewniony codzienny dojazd do pracy (Kłodzko-Bystrzyca-Międzylecie-Mohelnice)
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania
  • 25 dni urlopu/rok
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Polska team leaderka na linii
  • Czyste i nowoczesne miejsce pracy
  • Czeska umowa o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Bonus 12 000 CZ za polecenie nowego pracownika

OCZEKUJEMY

  • Zręczność manualna
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Motywacja oraz chęć do pracy
  • Dobry stan zdrowia – badanie cieśni nadgarstka, dobry wzrokciśnienie

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Bądz z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Benefity

Możliwość zakwaterowania lub codziennych dojazdów!

Codzienny darmowy transport z: Kłodzka, Mielnika, Domaszkowa, Międzylesia, Boboszowa.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas