Operator/ka produkcji w Libercu. Łatwy montaż na linii bez doświadczenia!
Liberec, Republika Czeska
25 500 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy
Od zaraz

Poszukujemy chętnych na stanowisko operator produkcji w Libercu, Czechy. Praca blisko polskiej granicy (Bogatynia, Zgorzelec). Nie wymagamy doświadczenia na produkcji, liczy się chęć i motywacja do pracy! Produkcja klimatyzacji i jej komponentów do samochodów osobowych (VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, Suzuki).

OPIS STANOWISKA

  • Prosty montaż na linii według instrukcji
  • Kontrola jakości
  • System 3-zminanowy po 8 godzin
  • Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
  • Praca bez doświadczenia, także dla par
  • Praca bez znajomości języka czeskiego

OFERUJEMY

  • Pełne przeszkolenie na stanowisko pracy
  • Przeciętne zarobki 4 500 zł bez nadgodzin
  • Bonus obecnościowy
  • Dodatek do wyżywienia w stołówce firmowej
  • Dofinansowanie do codziennych dojazdów do pracy lub zapewnione zakwaterowanie
  • Opłacony bilet miesięczny komunikacja miejska w Libercu
  • Tygodniowe zaliczki
  • Czyste i nowoczesne miejsce pracy
  • Strefa relaksu na produkcji
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Czeska umowa o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Opieka koordynatorki

OCZEKUJEMY

  • Zręczność manualna
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Motywacja oraz chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Pracuję już długo przez agencję i jestem zadowolony. Przyzwoite zakwaterowanie, wsparcie doświadczonych koordynatorów i możliwość pobierania zaliczek.

ovl Miłosz, Operator produkcji