Operator urządzeń – praca w przemyśle hutniczym. Ostrawa, codzienny dojazd do pracy
Ostrava, Republika Czeska
od 133 CZK/godz

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Przedsiębiorstwo metalurgiczne o rocznej zdolności produkcyjnej 3,6 mln ton stali, wykorzystywanej głównie w przemyśle budowlanym, inżynieryjnym i petrochemicznym. Lider w produkcji barier drogowych i rur. Oprócz rynku czeskiego dostarcza swoje produkty do ponad 40 krajów na całym świecie. Wraz ze spółkami zależnymi zatrudnia 6000 pracowników. Teraz ty, możesz dołączyć do ich zespołu.

MIEJSCE PRACY

  • Ostrava, Czechy – codzienny dojazd z Polski

OPIS STANOWISKA

  • obsługa pulpitów sterowniczych
  • załadunek wagonów i samochodów
  • obsługa składu wyrobów gotowych
  • sterowanie linią technologiczną i obsługa osprzętu technologicznego

OFERUJEMY

  • atrakcyjne zarobki
  • stabilna praca, czeska umowa o pracę
  • dofinansowanie do codziennych dojazdów
  • dofinansowanie do wyżywienia
  • 25 dni urlopu
  • regularne szkolenia i odnawianie uprawnień zawodowych
  • benefity firmowe
  • opieka koordynatora

OCZEKUJEMY

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie zawodowe
  • uprawnienia do obsługi suwnic, wciągarek lub hakowego dużym plusem
  • motywacja oraz chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk