Operator/ka wózka widłowego. Zarobki od 4 000 PLN netto, bez UDT. Praca w Czechach
Republika Czeska
od 27 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Pracuj dla jednego z największych producentów napojów bezalkoholowych w Czechach na stanowisku operator wózka widłowego. Nie wymagamy uprawnienia na wózek widłowy, oczekujemy jednak doświadczenie na danym stanowisku.

MIEJSCE PRACY

  • Południowe Czechy

OPIS STANOWISKA

  • kierowanie wózkiem widłowym bocznym
  • ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towaru, sprzętu lub innych materiałów

OFERUJEMY

  • stabilna praca w Czechach
  • czeska umowa o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • przeciętne zarobki nowego pracownika 4 000-4 400 PLN NETTO
  • cotygodniowe zaliczki
  • zapewnione zakwaterowanie
  • darmowy dojazd do/z pracy
  • bony żywnościowe
  • możliwość nadgodzin
  • 25 dni urlopu
  • nowoczesne miejsce pracy
  • uprawnienia wyrobi Ci firma

OCZEKUJEMY

  • doświadczenie na danym stanowisku
  • odpowiedzialnie wykonywać każde zadanie
  • być gotowy do wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • mieć motywację i chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas