Obsługa maszyn, produkcja elementów do klimatyzacji. Praca także bez doświadczenia! Darmowe zakwaterowanie oraz transport do Czech.
Hluk, Republika Czeska
Stawka godzinowa 130,70 CZK

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Jeden z największych producentów elementów do klimatyzacji oraz systemów chłodniczych dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma obecnie posiada ponad 40 fabryk na całym świecie, z centralą w Korei.

MIEJSCE PRACY

  • Hluk, Czechy (230 km od Katowic)

 OPIS STANOWISKA

  • Obsługa maszyn oraz pras hydraulicznych
  • Kontrola jakości gotowych produktów
  • System 3-zmianowy: 6:30 ‒ 14:30, 14:30 ‒ 22:30, 22:30 – 6:30
  • Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
  • Praca w czystym i cichym środowisku

OFERUJEMY

  • Darmowy przejazd do Czech z Katowic
  • W pełni opłacone zakwaterowanie blisko miejsca pracy (10 minut na piechote)
  • Cotygodniowe zaliczki 1000 Kč
  • Dodatek do wyżywnienia na stołówce firmowej
  • Wynagorodznie najpóźniej 30. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego
  • Urlop płatny 20 dni/rok
  • Praca bez wcześniejszego doświadczenia na produkcji, pełne przeszkolenie na dane stanowisko
  • Praca bez znajomości języka czeskiego

WYNAGRODZENIE

  • Stawka godzinowa brutto 130,70 Kč (okres próbny)
  • Stawka godzinowa brutto 135,60 Kč (po okresie próbnymy)
  • Dodatek do zmiany popołudniowej 17,50 Kč/godz.
  • Dodatek do nocki 22 Kč/godz.
  • Bonus wydajnościowy do 900 Kč
  • Bonus indywidualny do 3 000 Kč
  • Przeciętne wynagrodzenie miesięczne brutto 24 000 – 25 000 Kč
  • Przeciętne wynagrodzenie miesięczne „na ręke“ 20 330 – 21 100 Kč (3 800 -3950 zł)

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas dane kontaktowe i uzyskaj nową pracę.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk