Produkcja lub magazyn, także bez doświadczenia. Codzienny darmowy dojazd. Zarobki aż 6.048 zł, oferta także dla par!
Rychvald, Republika Czeska
aż 32 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup
od zaraz

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki bez nadgodzin 4 540 zł “na ręke”
  • przeciętne zarobki z nadgodzinami 4 960 zł “na ręke”
  • darmowy transport do/z pracy
  • dofinansowanie do wyżywienia w stołówce (koszt posiłku 25-50 Kč)
  • cotygodniowe zaliczki
  • urlop 25 dni
  • czeska umowa na cały etat
  • czyste i nowoczesne miejsce pracy

MIEJSCE PRACY

  • Rychvald, Czechy

CODZIENNY DARMOWY BUS

  • Jastrzębie- Radlin-Wodzisław-Gorzyce-Chałupki-Rychvald

OPIS STANOWISKA PRODUKCJA

  • produkcja lamp samochodowych, przednich i tylnych reflektorów
  • montaż drobnych elementów oraz obsługa maszyn
  • wizualna kontrola jakości gotowe produktu
  • praca w systemie 3-zmianowym (po 8 godzin)

OPIS STANOWISKA MAGAZYNIER

  • przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru w magazynie
  • pakowanie, etykietowanie produktów
  • praca przy użyciu wózka widłowego lub paleciaka

OCZEKUJEMY

  • zręczność manualna
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • motywacja oraz chęć do pracy

Skontaktuj się z nami lub zerknij na naszą dalszą ofertę pracy z codziennym dojazdem, w Ostrawie.

*informacje o MANUVIA BONUSIE przekaże Ci nasz rekruter

Dołącz do nas także na Facebooku i bądź z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk