Montaż siedzeń Porsche, Audi, BMW na produkcji! Praca Czechy
Republika Czeska, Mladá Boleslav
30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Praca Czechy od zaraz, produkcja w miejscowości Mlada Boleslav! Jesteś manualnie zręczny? Masz doświadczenie na produkcji i nie boisz się pracy fizycznej? Świetnie, czytaj dalej!  Dla marek Porsche, BMW oraz Skoda poszukujemy pracowników na montaż foteli samochodowych. Nie zwlekaj, znajdź nową pracę już dziś !

MIEJSCE PRACY

  • Mladá Boleslav, Czechy

OPIS STANOWISKA

  • montaż foteli na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcją
  • nakładanie tapicerki
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontroli jakości gotowych produktów

OFERUJEMY

  • czeską umowe o pracę
  • stabilną pracę od zaraz
  • atrakcyjne zarobki oraz bonusy
  • cotygodniowe zaliczki
  • opłacone zakwaterowanie
  • darmowy dojazd do/z pracy
  • bony żywnościowe
  • zapewniony transport do Czech z Katowic
  • 25 dni urlopu
  • wsparcie koordynatora w miejscu pracy
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • po 3 miesiącach przejście bezpośrednio pod firmę

OCZEKUJEMY

  • być sprawny manualnie
  • odpowiedzialnie wykonywać każde zadanie
  • być gotowy do wykonywania pracy fizycznej
  • mieć motywację i chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Nasi pracownicy otrzymują od nas pełne wsparcie. Rozumiemy, że przyjeżdżają do obcego kraju i mogą się czuć zagubieni, dlatego staramy się ich wspierać na każdym kroku.

koordinator-istock Grzegorz, Koordynator