Zarobki aż 6.050 zł + BONUS 5.500 zł! Montaż łożysk, obsługa pras. Praca Czechy, darmowe zakwaterowanie lub dofinansowanie do własnego codziennego dojazdu!
Lanškroun, Republika Czeska
od 30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup
Od zaraz

Stabilna praca, Czechy! Montaż łożysk oraz obsługa pras. Darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy, atrakcyjne zarobki aż 33.000 Kč, bonus adaptacyjny 30.000 Kč, cotygodniowe zaliczki i wiele więcej! Mieszkasz w okolicach Kłodzka i masz własny samochód? Skorzystaj z naszego dofinansowania 2500 Kč do codziennych dojazdów!

MIEJSCE PRACY

  • Lanškroun lub Svitavy, Czechy
  • Darmowe zakwaterowanie lub dofinansowanie do codziennego własnego transportu 2.500 Kč/miesiąc (465 zł)

OFERUJEMY

  • Przeciętne zarobki  około 4.700 zł “na ręke”
  • Bonus obecnościowy 30.000 Kč (5.500 zł)
  • Darmowe zakwaterowanie lub dofinansowanie do codziennego własnego transportu
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Dodatek do posiłków na stołówce
  • Urlop 25 dni
  • Możliwość nadgodzin
  • Opieka koordynatora
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Czeska umowa o pracę

OPIS STANOWISKA

  • praca przy produkcji łożysk tocznych i ślizgowych
  • obsługa pras hydraulicznych
  • czynności pomocnicze przy produkcji
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu
  • praca w systemie 2-zmianowym po 12 godzin lub 3-zmianowym po 8 godzin (zmiany ustala team leader)

OCZEKUJEMY

  • zręczność manualna
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobry stan zdrowia

Zerknij także na naszą ofertę pracy z zakwaterowaniem lub codzinnym dojazdem do pracy busem firmowym!

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Dołącz do nas także na Facebooku i bądź z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

    Polecam!

    Specjaliści z Manuvii pomogli mi przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu dostałem pracę. Załatwili za mnie również wszystkie formalności oraz zakwaterowanie.

    muz-4-105x105 Jerzy, Pracownik produkcji

      Zobraziť viac ponúk