Aż 38 000 CZK! Montaż łożysk, obsługa linii produkcyjnej, praca Czechy!
Svitavy, Republika Czeska
od 30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy
Od zaraz

Stabilna praca, Czechy! Montaż łożysk oraz obsługa maszyn na linii produkcyjnej. Zapewniamy Ci darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy, atrakcyjne zarobki, bonus obecnościowy, cotygodniowe zaliczki i wiele więcej!

OPIS STANOWISKA

  • praca przy produkcji łożysk tocznych i ślizgowych
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej
  • czynności pomocnicze przy produkcji
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu
  • praca w systemie 3-zmianowym po 8 godzin

OFERUJEMY

  • Czeska umowa o pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Bonus obecnościowy
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Dodatek do posiłków na stołówce
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Urlop 25 dni
  • Możliwość nadgodzin
  • Opieka koordynatora
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne

OCZEKUJEMY

  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy
  • doświadczenie na produkcji min. 2 lata
  • zręczność manualna
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobry stan zdrowia

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Dołącz do nas także na Facebooku i bądź z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Benefity

Opłacone zakwaterowanie

Nie musisz martwić się o dojazd do pracy!

Rozumiemy, że pieniądze są bardzo ważne i dlatego dajemy Ci możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym przepracownym tygodniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Polecam!

Specjaliści z Manuvii pomogli mi przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu dostałem pracę. Załatwili za mnie również wszystkie formalności oraz zakwaterowanie.

muz-4-105x105 Jerzy, Pracownik produkcji