Obsługa maszyn, produkcja opon. Zapewnione zakwaterowanie. Praca Czechy, PRAGA!
Praga, Republika Czeska
aż 30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Uzyskaj stabilną pracę w stolicy Czech, Praga, u światowego dostawcy opon i kompletnych systemów kół do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych i innych pojazdów do transportu i magazynowania materiałów. Ponad 50 zakładów produkcyjnych (największe USA, Sri Lanka, Włochy, Łotwa, Chiny)

OPIS STANOWISKA

  • obsługa maszyn do montażu opon
  • produkcja opon rolniczych, budowlanych
  • praca fizyczna

OFERUJEMY

  • przeciętne wynagrodzenie nowego pracownika  4 000 zł „na ręke“
  • przeciętne wynagrodzenie po okresie próbnym 4 940 zł „na ręke“
  • bonus obecnościowy 2 000 Kč
  • cotygodniowe zaliczki
  • bonus adaptacyjny 20 000 Kč (3 600 zł)
  • bonus roczny 19 000 Kč (3 420  zł)
  • koszt posiłku w stołówce firmowej 38 – 54 Kč (6 – 10 zł)
  • zapewnione zakwaterowania 10 minut na piechotę od miejsca pracy
  • urlop 25 dni
  • czeska umowa o pracę
  • czeski ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość nadgodzin
  • zapewniony transport z Katowic do Czech

OCZEKUJEMY

  • bardzo dobra kondycja fizyczna (waga niektórych opon aż 60 kg)
  • motywacja oraz chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas