Obsługa maszyn produkcyjnych – robota spawalniczego. Praca na północy Czech, okolice Liberec. Zarobki 6792-7502 zł, dofinansowanie do paliwa 692 zł. Możliwość bezpłatnego rozszerzenia kwalifikacji spawalniczych!
Hodkovice nad Mohelkou, Liberec, Republika Czeska
34.392 – 37.982 Kč brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

MIEJSCE PRACY

  • Hodkovice nad Mohelkou (15 km od Liberca)
  • Amerykańskie przedsiębiorstwo, którego główna siedziba zlokalizowana jest  w stanie Illinois, w Stanach Zjednoczonych
  • firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją różnorodnych produktów: systemów kontroli trakcji (amortyzatory) oraz systemów kontroli emisji spalin (układy wydechowe)

OPIS STANOWISKA

  • obsługa półautomatu spawalniczego oraz innych maszyn produkcyjnych
  • możliwość rozszerzenia kwalifikacji na spawaczy i uzyskania certyfikatu europejskiego bezpośrednio w fabryce
  • praca w systemie 3-zmianowym, po 8 godzin (poniedziałek-piątek, weekendy wolne)

OFERUJEMY

  • zarobki w zależności od doświadczenia pracownika: przeciętnie 34 392-37 982 Kč brutto (6 792 – 7 502 zł brutto)
  • dodatek do wyżywienia 82 Kč/zmiana (około 324 zł netto/miesięcznie, doliczone do wynagrodzenia)
  • dofinansowanie do paliwa 3500 Kč/miesiąc (692 zł)
  • cotygodniowe zaliczki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • 25 dni płatnego urlopu/rok
  • czeska umowa o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
  • możliwość nadgodzin

OCZEKUJEMY

  • doświadczenie na produkcji oraz z obsługą robota spawalniczego
  • odpowiedzialność, zręczność
  • dobry stan zdrowia

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na spotkanie rekrutacyjne? Nazywam się Daniel i bardzo chętnie przedstawie Ci wszystkie szczegóły oferty oraz dalszego procesu rekrutacyjnego. Zadzwoń +48665777280 lub wyślij SMS a ja niezwłocznie skontaktuje się z Tobą.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk