Obsługa maszyn do kalandrowania gumy, produkcja opon. Praca fizyczna, zarobki 35.000 Kč, darmowe zakwaterowanie, Czechy.
Otrokovice, Republika Czeska
35 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Uzyskaj stabilną pracę u światowego dostawcy opon i kompletnych systemów kół do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych i innych pojazdów do transportu i magazynowania materiałów. Ponad 50 zakładów produkcyjnych (największe USA, Sri Lanka, Włochy, Łotwa, Chiny).

MIEJSCE PRACY

  • Otrokovice, Czechy (blisko miasta Zlín)

OPIS STANOWISKA

  • obsługa maszyn do kalandrowania gumy, walcarki do gumy, przygotowanie mieszanki
  • produkcja opon rolniczych, budowlanych
  • praca fizyczna, system 3-zmianowy

OFERUJEMY

  • przeciętne wynagrodzenie miesięczne 35 000 Kč/ 6 500 zł  (około 5 375 zł „na ręke“)
  • bonus adaptacyjny 20 000 Kč (3 700 zł)
  • 13 i 14 pensja
  • darmowe zakwaterowanie
  • bezpłatny przejazd do Czech z Katowic
  • dofinansowanie do wyżywienia
  • urlop 25 dni
  • czeska umowa o pracę
  • czeski ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość nadgodzin

OCZEKUJEMY

  • bardzo dobra kondycja fizyczna (waga niektórych opon aż 60 kg)
  • motywacja oraz chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk