Praca Czechy: operator produkcji. Zarobki aż 37.298 KCZ (6 925 zł), darmowe zakwaterowanie oraz przejazd do Czech!
Bor u Tachova, Mladá Bolesla, Kvasiny, Republika Czeska
aż 37.298 KCZ brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Praca w Czechach od zaraz! Monter foteli Porsche, Audi, BMW – Bor u Tachova. Po przeszkoleniu relokacja do Mladá Boleslav lub Kvasiny. W zamian otrzymasz diety i zarobisz aż 6 925 zł brutto, około 5 859 zł “na ręke”! Dodatkowo oferujemy darmowe zakwaterowanie 100 metrów od miejsca pracy, bezpłatne posiłki na stołówce i dużo więcej. Nie przegap swojej okazji, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

OFERTA

  • godzinowa stawka podstawowa 140 Kč brutto + dodatki
  • przeciętne zarobki nowego pracownika 31 866 KCZ brutto (5 916 PLN)
  • przeciętne zarobki po relokacji pracownika 37 298 KCZ brutto (6 925 zł brutto; 5 859 PLN “na ręke”)
  • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • darmowe posiłki na stołówce

DALSZE BONUSY

  • cotygodniowe zaliczki
  • możliwość nadgodzin
  • czeska umowa o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • szkolenie dla nowych pracowników
  • praca fizyczna nawet bez doświadczenia na produkcji
  • praca bez znajomości języka czeskiego

OPIS STANOWISKA

  • montaż foteli samochodowych
  • tapicerowanie, montaż dolnej części siedzeń oraz kontrola wizualna
  • praca fizyczna, potrzebna jest siła oraz bardzo dobra sprawność manualna

MIEJSCE PRACY

  • Bor u Tachova, Czechy
  • po przeszkoleniu (14 dni – 2 miesiące) relokacja do miejscowości Mladá Boleslav lub Kvasiny

NIE CZEKAJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 665 777 464

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk