Łatwa praca przy montażu radii samochodowych blisko stolicy Czech. Zarobki aż 5.600 zł, darmowe zakwaterowanie oraz transport do Czech. Oferta także dla par!
Brandýs nad Labem, Republika Czeska
30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Producent elektroniki wewnętrznej dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje nowych pracowników!  Z 2500 pracownikami firma jest jednym z największych pracodawców w regionie środkowoczeskim, a od stolicy Czech Pragi znajduje się tylko 15 minut.

MIEJSCE PRACY

  • Brandýs nad Labem, Czechy
  • 15 minut od stolicy Czech, Praga

OPIS STANOWISKA

  • Montaż radii samochodowych, paneli nawigacyjnych i instrumentów pokładowych
  • Praca zespołowa
  • Czyste i ciche środowisko pracy
  • Praca na dwie zmiany po 12 godzin

OFERUJEMY

  • Przeciętne zarobki 30 000 CZK/ 5 600 zł brutto (4 620 zł „na ręke”)
  • Bezpłatny transport do Czech z Katowic
  • Darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Bony żywnościowe do wynagrodzenia
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Urlop płatny 25 dni/rok
  • Możliwość rozwoju w firmie
  • Czeska umowa o pracę
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • Praca także dla par

OCZEKUJEMY

  • Zręczność manualna
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja oraz chęć do pracy

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas dane kontaktowe i uzyskaj nową pracę.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Bądź z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk