Obsługa linii produkcyjnej w Czechach. Darmowe zakwaterowanie, zapewniony bus do Czech, zarobki 4.900 zł
Planá nad Lužnicí (Tábor), Republika Czeska
23 000 - 27 000 CZK brutto

czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Praca na produkcji w Czechach z darmowym zakwaterowaniem, zapewnionym transportem do Czech z Katowic, dofinansowaniem do wyżywienia oraz super zarobkami? TAK! Europejski producent technicznych tworzyw sztucznych oraz włókien poszukuje nowych pracowników na produkcje! Skorzystaj z tej okazji i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

MIEJSCE PRACY

  • okolice miasta Tábor (południowe Czechy)

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • segregacja oraz pakowanie granulatu (tworzywa sztucznego)
  • dostarczanie materiału na linię produkcyjną
  • Praca na 3 zmiany po 8 godzin
  • Ruch ciągły, zmiany także w weekend (po 12 godzin)
  • Tygodniowy wymiar pracy 37,5 godziny

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki bez nadgodzin 27 000 Kč
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych
  • dodatek do wyżywienia
  • zapewniony przejazd do Czech z Katowic
  • możliwość nadgodzin
  • cotygodniowe zaliczki
  • 25 dni urlopu
  • czeska umowa o pracę
  • darmowe badania lekarskie, odzież i obuwie robocze
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne oraz pakiet socjalny

WYMAGANIA

  • dobry stan zdrowia (badania słuchu – audiometria , wzrok – daltonizm)
  • znajomość j.czeskiego dużym plusem
  • motywacja oraz chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas