Operator/ka wózka widłowego, praca Brno. Zarobki 30.000 Kč, darmowe zakwaterowanie.
Republika Czeska, Brno
30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Magazyn to środowisko pracy w którym czujesz się swojo? Obsługa wózka widłowego nie stanowi dla Ciebie problemu? Masz podstawową znajomość języka czeskiego? Świetnie!  Mamy dla Ciebie nową ofertę pracy w Czechach, w miejscowości Brno. Oferujemy świetne zarobki, darmowe zakwaterowanie, bony żywnościowe, bilet miesięczny komunikacja miejska i dużo więcej!

MIEJSCE PRACY

  • Modřice, Brno

OPIS STANOWISKA

  • praca w logistycznym centrum dystrybucyjnym
  • manipulator magazynowy – praca z wózkiem widłowym
  • kompletowanie zamówień
  • praca z czytnikami kodów kreskowych
  • praca na dwie zmiany (5:30-14:00, 13:30-22:00)

OFERUJEMY

  • stabilna praca, czeska umowa o pracę
  • szkolenie oraz licencję na wózki
  • przeciętne zarobki bez nadgodzin 4 400 zł “na ręke”
  • darmowe zakwaterowanie
  • bony żywnościowe 100 Kč/zmiana (100% opłaca pracodawca)
  • otrzymasz bilet miesięczny komunikacja miejska
  • cotygodniowe zaliczki
  • możliwość nadgodzin
  • 25 dni urlopu
  • nowoczesne miejsce pracy
  • relax room

OCZEKUJEMY

  • podstawowa znajomość języka czeskiego
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań
  • motywacja oraz chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas