Operator wózka widłowego (wysoki skład). Zarobki 30.000 CZK, opłacone zakwaterowanie oraz transport. Praca w miejscowości Kvasiny lub Mladá Boleslav, Czechy
Kvasiny, Republika Czeska, Mladá Boleslav
30 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Szukamy zaradnych kandydatów do pracy w Czechach przy obsłudze wózka widłowego w fabryce foteli marek Audi, BMW, Seat oraz Skoda blisko polskiej granicy! Twój pracodawca opłaci Ci zakwaterowanie, dojazdy do pracy oraz dofinansuje wyżywienie. Dzięki benefitom pozapłacowym zaoszczędzisz jeszcze więcej.

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki nowego pracownika 4200 – 4675 zł “na ręke”
  • możliwość pobierania zaliczki już po 7 dniach pracy
  • bezpłatny transport i zakwaterowanie
  • bony żywnościowe 90-120 Kč do każdej zmiany
  • środki ochrony indywidualnej
  • czeską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami na pełen etat
  • pakiet szkoleń podwyższających kwalifikacje
  • czyste, nowoczesne miejsce pracy

OPIS STANOWISKA

  • obsługa wózka widłowego (bocznego)
  • magazyn wysokiego składu ( 12 metrów)
  • praca ze skanerem
  • przygotowywanie importu oraz eksportu towaru

OCZEKUJEMY

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

MIEJSCE PRACY

  • Kvasiny lub Mladá Boleslav, Czechy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Benefity

    Rozumiemy, że pieniądze są bardzo ważne i dlatego dajemy Ci możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym przepracownym tygodniu.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

    Specjaliści z Manuvii pomogli mi przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, dzięki czemu dostałem pracę. Załatwili za mnie również wszystkie formalności oraz zakwaterowanie.

    muz-4-105x105 Jerzy, Pracownik produkcji

      Zobraziť viac ponúk