Prosty montaż telefonów, Ostrava. Praca siedząca, jedna zmiana 9:00-17:30 (własny dojazd).
Ostrava, Republika Czeska
19 500 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Prosty montaż telefonów marki iPhone! Praca w Ostrawie (codzienny własny dojazd), tylko na jedną zmiane. Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą Ci umiejętności manualne oraz gotowość do podjęcia nowej pracy. Jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną? Jeśli tak, to dołącz do NAS!

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki 19.500 Kč brutto, około 3.050 zł “na ręke”
  • praca tylko na jedną zmianę po-pt 9:00-17:30
  • prosta praca, siedząca
  • praca we własnym tempie (bez akordu)
  • czysta hala i stanowisko pracy
  • bez doświadczenia na produkcji

MIEJSCE PRACY

  • Ostrava, Czechy

OPIS STANOWISKA

  • montaż elektroniki
  • praca z drobnymi elementami
  • mile widziane kobiety oraz pary

OCZEKUJEMY

  • własny transport do Ostravy
  • zręczność manualna (praca z drobrymi śrubkami)
  • dobry wzrok
  • cierpliwość oraz dokładność

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas dane kontaktowe i uzyskaj nową pracę.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas