Produkcja izolacji akustycznych, praca także dla Ciebie! Darmowe zakwaterowanie + transport, Czechy
Choceň, Republika Czeska
stawka godzinowa

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Praca Czechy! Nowa oferta, także dla Ciebie! Produkcja izolacji akustycznych i termicznych. Oferujemy atrakcyjne zarobki, darmowe zakwaterowanie oraz transport do/z pracy. Dodatkowo zapewnimy Ci bezpłatny przejazd do Czech z Katowic. Nie czekaj, zapewnij sobie pracę w nowym roku już teraz. Oferta także dla par!

MIEJSCE PRACY

  • Choceň, Czechy

WYNAGRODZENIE

  • przeciętne zarobki bez nadgodzin w okresie próbnym 3 100 zł “na ręke”
  • przeciętne zarobki bez nadgodzin po okresie próbnym 3 300 zł “na ręke”
    • stawka podstawowa brutto 97 Kč/godz
    • dodatek do zmian nocnych + 25 Kč/godz
    • dodatek do zmian popołudniowych + 15 Kč/godz
    • bonus wydajnościowy do 23 Kč/godz
    • dodatek za nadgodziny 25%

OFERUJEMY

  • darmowy transport do Czech z Katowic
  • darmowe zakwaterowanie w Pardubicach, także dla par
  • zapewniony transport do/z pracy
  • firmowa stołówka (dania od 65 Kč)
  • czeska umowa o pracę
  • możliwość nadgodzin

OPIS STANOWISKA

  • produkcja izolacji akustycznych i termicznych
  • wkładanie i wyjmowanie dywanów z prasy
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe, produkowanych wyrobów
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • firma opracowuje i produkuje komponenty, moduły i systemy do całego pojazdu: komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia
  • praca na 3 zmiany (rano, popołudnie, nocka)

MILE WIDZIANE

  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • motywacja, zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zerknij także na naszą ofertę pracy przy montażu elektroniki w Pardubicach!

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Bądz z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk