Darmowy bus do Czech, zjazd do Polski oraz wynagrodzenie za grudzień przed Świętami! Praca na produkcji także dla Ciebie.
Choceň, Republika Czeska
stawka godzinowa

praca do 22.12.
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Kieszenie puste a Święta tuż za rogiem? Ostatnia szansa by wyjechać do pracy w Czechach! 22 grudnia zapewnimy Ci darmowy powrót do Polski naszym busem a wynagrodzenie otrzymasz na konto jeszcze przed Świętami. Pamiętaj, im szybciej rozpoczniesz pracę, tym więcej zarobisz!

MIEJSCE PRACY

  • Choceň, Czechy

WYNAGRODZENIE

  • 90% wynagrodzenia za grudzień otrzymasz już przed Świętami (wypłacane na czeskie konto), resztę wynagrodzenia otrzymasz 25. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego
  • przeciętna stawka godzinowa “na ręke” 113/Kč
    • stawka podstawowa brutto 97 Kč/godz
    • dodatek do zmian nocnych + 25 Kč/godz
    • dodatek do zmian popołudniowych + 15 Kč/godz
    • bonus obecnościowy + 7 Kč/godz
    • bonus wydajnościowy do 23 Kč/godz
    • dodatek za nadgodziny 25%

OFERUJEMY

  • darmowy transport do Czech z Katowic
  • bezpłatny zjazd do Polski przed Świętami
  • darmowe zakwaterowanie w Pardubicach, także dla par
  • zapewniony transport do/z pracy
  • firmowa stołówka (dania od 65 Kč)
  • czeska umowa o pracę
  • możliwość nadgodzin
  • możliwość przedłużenia umowy po Nowym Roku

OPIS STANOWISKA

  • produkcja izolacji akustycznych i termicznych
  • wkładanie i wyjmowanie dywanów z prasy
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe, produkowanych wyrobów
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • firma opracowuje i produkuje komponenty, moduły i systemy do całego pojazdu: komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia
  • praca na 3 zmiany (rano, popołudnie, nocka)

MILE WIDZIANE

  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • motywacja, zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zerknij także na ofertę pracy z ekstra Świątecznym bonusem i pracą gwarantowaną także podczas Świąt!

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Bądz z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas