Praca na produkcji także dla kobiet. Codzienny darmowy dojazd do Ostrawy!
Ostrava, Republika Czeska
22 870 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Praca w Czechach blisko granicy? Codzienny bezpłatny dojazd do Ostrawy? Tak! Nowa oferta pracy w Ostrawie czeka właśnie na Ciebie! Praca przy oczyszczaniu klocków hamulcowych! Łatwa praca, idealna także dla kobiet. Nie wahaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś. U nas znajdziesz stabilne zatrudnienie. Doceniamy naszych pracowników i ich doświadczenie a po okresie próbnym dostaniesz możliwość przejścia bezpośrednio pod firme.

MIEJSCE PRACY

  • Ostrava, Czechy
  • bezpłatny transport z Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Gorzyczki

OPIS STANOWISKA

  • oczyszczanie klocków hamulcowych
  • pakowanie gotowych produktów
  • wypełnianie karty pracownika na stanowisku
  • kontrola wizualna

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki operatora/ki na produkcji 3 450 zł “ne ręke”
  • bonus adaptacyjny 15 000 Kč (2 700 zł)
  • praca w systemie 3-zmianowym (poniedziałek – piątek)
  • tygodniowe zaliczki
  • dofinansowanie do posiłków
  • 25 dni urlopu
  • odzież i obuwie robocze przed podjęciem pracy
  • czeska umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możluwość przejścia pod firme

MILE WIDZIANE

  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • doświadczenie na produkcji mile widziane
  • motywacja i chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas