Produkcja żywności, obróbka mięsa, Słowacja. Zarobki aż 1.100 €, darmowe zakwaterowanie, praca także dla par.
Słowacja
900 – 1.100 €

Słowacja
umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Szukasz pracę przy produkcji żywności? Nie przeszkadza Ci praca w chłodnym otoczeniu? Świetnie! Mamy dla Ciebie nową ofertę! Praca odbywa się w zakładzie przetwórstwa mięsa drobiowego na Słowacji. Oferujemy darmowe zakwaterowanie, pokój z własną łazienką, TV oraz WIFI a wyjazd na Słowację zapewnimy Ci z Katowic. Nie posiadasz książeczki sanepidowskiej? Nic nie szkodzi, pracodawca wyrobi ją dla Ciebie po przyjeździe do pracy.

MIEJSCE PRACY

  • Topolčany, Słowacja

 OFERUJEMY

  • Miesięczne zarobki 900 – 1.100 € brutto (4.100 – 5.000 zł brutto)
  • Przeciętne zarobki „na ręke” 3.150 zł
  • Bonus adaptacyjny 220 €
  • Zaliczki 30 €
  • Wynagrodzenie  20.tego kolejnego miesiąca kalendarzowego
  • Możliwość nadgodzin
  • Dofinansowanie do wyżywienia na stołówce
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Darmowe zakwaterowanie  (pokój z łazienką + TV + WIFI)
  • Zapewniony przejazd z Katowic na Słowacje
  • Książeczkę sanepidowską zapewnia pracodawca po przyjeździe na Słowacje

 OPIS STANOWISKA

  • Krojenie, rozbiór i trybowanie mięsa
  • Dostarczanie mięsa na taśmę
  • Pakowanie produktów na linii produkcyjnej
  • Praca na dwie zmiany po 8 godzin (6:00 – 14:00,  14:00 – 22:00)

OCZEKUJEMY

  • doświadczenie z obróbką mięsa
  • motywacja oraz chęć do pracy

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas