Produkcja amortyzatorów, łatwa praca na produkcji bez testów wstępnych, Czechy. Także dla par!
Písek, Republika Czeska
od 25 300 Kč brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup
od zaraz

OFERUJEMY

  • przeciętne zarobki 26 000 – 27 500 Kč
  • darmowy transport do Czech z Katowic
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • stołówka firmowa – zniżki firmowe
  • cotygodniowe zaliczki
  • szkolenie dla nowych pracowników
  • możliwość nadgodzin
  • czeska umowa o pracę
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne
  • praca bez znajomości języka

MIEJSCE PRACY

  • Písek, Czechy

OPIS STANOWISKA

  • montaż oraz produkcja amortyzatorów zgodnie z instrukcją
  • obsługa maszyn i linii produkcyjnej
  • kontrola jakości gotowych produktów
  • system 3-zmianowy, ruch ciągły

OCZEKUJEMY

  • sprawność manualna oraz fizyczna
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • odpowiedzialność oraz punktualność

Dołącz do nas także na Facebooku i bądź z nami na bieżąco⇒ https://www.facebook.com/manuvia.poland

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

    Polecam!

    Pracuję wraz z żoną już od prawie roku. Nie żałujemy, przeprowadzki do Czech. W Polsce nie potrafiliśmy znaleźć pracy za podobną stawkę.

    iStock-153685938 Piotrek, Operator produkcji

      Zobraziť viac ponúk