Serwisant sprzętu komputerowego, praca Ostrawa. Zarobki 27.000 Kč, codzienny własny dojazd lub darmowe zakwaterowanie.
Ostrava, Republika Czeska
27 000 Kč brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Serwisant sprzętu komputerowego, naprawa komputerów popularnej marki na całym świecie! Praca w Czechach, Ostrawa (codzienny własny dojazd lub zakwaterowanie), tylko na jedną zmiane. Nie wymagamy profesjonalnego doświadczenia, wystarczą Ci umiejętności manualne oraz gotowość do podjęcia nowej pracy. Jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną? Masz minimalnie podstawową znajomość techniki komputerowej? Świetnie, dołącz do nas!

OFERUJEMY

  • zarobki 27.000 Kč brutto, ~ 22. 550 Kč netto = 4.120 zł “na ręke”
    • podstawa 19.500 Kč brutto
    • bonus obecnościowy 1.500 Kč
    • bonus za system zmianowy 1.500 Kč
    • bonus wydajnościowy 4.000 Kč
    • bonus za dojazd to pracy 1.500 Kč
  • praca tylko na jedną zmianę
  • w razie potrzeby darmowe zakwaterowanie
  • czysta hala i stanowisko pracy

OPIS STANOWISKA

  • analiza naprawionego produktu
  • wyszukiwanie usterek i naprawa
  • testowanie funkcjonalności produktu po naprawie
  • dokonywanie ewidencji naprawy do systemu wewnętrznego

OCZEKUJEMY

  • znajomość techniki komputerowej
  • wykształcenie elektrotechnika lub informatyka jest zaletą, ale niekonieczne
  • podstawowa znojomość j. angielskiego lub czeskiego
  • komunikatywność, samodzielność, umiejętność aktywnej współpracy w zespole

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas dane kontaktowe i uzyskaj nową pracę.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

    Máte akékoľvek otázky? Radi ich zodpovieme.

    Napíšte nám

      Zobraziť viac ponúk