Spawacz MIG MAG 135! Praca Czechy, przemysł kolejowy
Czeska Lipa, Republika Czeska
od 40 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Wynagrodzenie
Data rozpoczęcia pracy

Praca, Czechy! Firma produkcyjna z siedzibą w Czeskiej Lipie, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań na potrzeby przemysłu kolejowego w całej Europie, szuka specjalistów na stanowisko Spawacz MIG MAG metodą 135.

OPIS STANOWISKA

  • Spawanie konstrukcji wagonów kolejowych osobowych, metro, tramwajów
  • Montaż elementów konstrukcji, modyfikacja i zespolenie części do całości, połączenie doczołowe oraz przygotowanie do spawania
  • Praca w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY

  • Czeska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Stołówka w miejscu pracy – do wyboru z 5 posiłków
  • Miejsce pracy blisko zakwaterowania
  • Zaliczki
  • Praca bez znajomości języka
  • Opieka koordynatora
  • Czeskie ubezpieczenie zdrowotne

OCZEKUJEMY

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG 135 – spawanie stali
  • Praktyka w przemyśle spawalniczym min. 2 lata
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Odpowiedzialność
  • Dobry stan zdrowia

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Szukasz pracy?
Zostaw nam swój numer, a my się z Toba wkrótce skontaktujemy.

Benefity

Zapewniamy pokoje 2 – 3 osobowe w hotelach pracowniczych.

Rozumiemy, że pieniądze są bardzo ważne i dlatego dajemy Ci możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym przepracownym tygodniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Nasi pracownicy otrzymują od nas pełne wsparcie. Rozumiemy, że przyjeżdżają do obcego kraju i mogą się czuć zagubieni, dlatego staramy się ich wspierać na każdym kroku.

koordinator-istock Grzegorz, Koordynator