Tokarz/Frezer karuzelowy CNC: obróbka metali, produkcja armatury przemysłowej.
Dolní Benešov, Republika Czeska
aż 35 000 CZK brutto

Czeska umowa o pracę
Mesačný plat
Nástup

Tokarz karuzelowy, frezer, operator CNC, praca w Czechach blisko granicy. Produkcja armatury oraz zespołów technologicznych. Firma znajduje się w nowoczesnych obiektach biurowych i produkcyjnych w Dolnym Benešovie między Ostrawą a Opawą.

OFERUJEMY

  • atrakcyjne zarobki aż 35 000 Kč
  • bonus adaptacyjny 25 000 Kč
  • zatrudnienie bezpośrednie pod firmie
  • stabilna praca, czeska umowa o pracę
  • benefity firmowe
  • bony żywnościowe
  • 25 dni urlopu
  • 2 sick days

OCZEKUJEMY

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • umiejętności obsługi tokarek karuzelowych CNC
  • znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • rzetelność, pracowitość, samodzielność i staranne podejście do pracy

OPIS STANOWISKA

  • obróbka metali (okuć i ich części), w tym bardziej zaawansowane operacje obróbkowe
  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek

MIEJSCE PRACY

  • Dolní Benešov (30 km od Raciborza, Wodzisławia)
  • codzienny własny dojazd do pracy

Nie przegap swojej okazji, prześlij do nas swoje CV lub dane kontaktowe i uzyskaj stabilną pracę w Czechach.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Máte záujem o prácu?
Nechajte nám vaše telefónne číslo a my sa ozveme.

      Zobraziť viac ponúk