Skontaktujemy się z Tobą do 24 godzin!

NowościRekrutacjaPorady
30. August 2018

Wszystko, co chcesz wiedzieć o etapach rekrutacji w Manuvia.

My morning in a big city. Cheerful young man is enjoying hot coffee and smiling. He is standing on balcony and looking at camera happily

Praca od zaraz? Zaufaj firmie z 20-letnim, bogatym doświadczeniem!

Możesz kontaktować się z nami dzwoniąc na wskazane w ogłoszeniach lub na stronie numery telefonów, pod którymi czekają nasi kompetentni rekruterzy. Nasi profesjonaliści chętnie wybiorą dla Ciebie odpowiednie stanowisko pracy, dopasowane idealnie do Twoich oczekiwań, potrzeb i predyspozycji. Bardzo szczegółowo przedstawią ofertę, poinformują o najbliższych datach wyjazdu oraz przekażą istotne informacje dotyczące zakwaterowania, dojazdów oraz zatrudnienia. Dbamy o najwyższą jakość obsługi naszych kandydatów, dlatego nasi specjaliści przechodzą regularne szkolenia związane z rekrutacją oraz obsługą kandydata.

Oferujemy szkolenia i możliwość zdobywania wiedzy w praktyce, więc brak doświadczenia czy niewystarczające kwalifikacje nie będą stanowiły przeszkody. Wybierając pracę z nami masz realne szanse na rozwój kariery. Aż 20% kandydatów może zostać w ciągu najbliższych 6-miesięcy Team Leaderem, Supervisorem a nawet Koordynatorem. Jeśli lubisz porozmawiać bezpośrednio to zapraszamy do biur znajdujących się w Katowicach (ul. Krzywa 10), Kielcach (ul. Okrzei) i Łodzi (ul. Nawrot).

Nasi rekruterzy czekają na Ciebie z ciepłą kawą, przyjazną atmosferą od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, a nawet i dłużej! Chcemy jak najbardziej ułatwić Ci każdy etap, zaoszczędzić Twój czas i pieniądze, ponieważ rozumiemy naszych kandydatów. Oferujemy więc możliwość uczestniczenia w procesie rekrutacji zdalnie! Nasi specjaliści bardzo chętnie przeprowadzą z Tobą wstępną rozmowę telefoniczną i umówią na dalszy zdalny etap rekrutacji. Jeśli jednak masz możliwość przyjazdu, to zapraszamy na spotkanie do któregoś z naszych biur. Na podstawie specjalnie dobranego zestawu pytań nasz rekruter dowie się w jakiej pracy będziesz czuł się najlepiej i jaka praca będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza. Dzięki rozmowie będziemy mogli Cię poznać, a Ty uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Czas na wyjazd!

Po rozmowie kwalifikacyjnej, testach oraz dobraniu odpowiedniej oferty pracy dla Ciebie i ustaleniu wszystkich szczegółów, wyznaczymy odpowiadający Ci termin wyjazdu. Zwykle odprawy odbywają się w naszym katowickim lub łódzkim biurze w soboty lub poniedziałki o godz. 9.00. Do podpisania i uzupełnienia formalności wystarczy tylko dowód osobisty lub paszport. W dniu wyjazdu lub kilka dni przed nim podpiszemy komplet dokumentów takich jak: umowę pośrednictwa pracy, dokumenty transportowe oraz te potrzebne czeskiemu lub słowackiemu pracodawcy (kwestionariusz osobowy i zgodę na przetwarzanie danych osobowych).

Wszyscy nasi kandydaci są witani ciepłą kawą, herbatą oraz drobnym poczęstunkiem, aby mogli odpocząć po podróży do naszego oddziału. Ponadto na miejscu pracy, będzie czekała na Ciebie umowa o pracę bezpośrednio z firmą czeską bądź słowacką. Po podpisaniu i uzupełnieniu wszystkich formalności, czeka Cię bardzo komfortowa podróż w busach o wysokim standardzie do hotelu pracowniczego w miejscu pracy, która trwa (w zależności od miejsca Twojego zakwaterowania) od 3 do 6 godzin. Chcemy żebyś był bezpieczny, dlatego na czas przejazdu ubezpieczymy Ciebie i Twoje bagaże.

Zakwaterowanie oraz szkolenie

W dniu przyjazdu poznasz swojego koordynatora, który będzie od tego momentu Twoim opiekunem i źródłem informacji w pracy. Otrzymasz klucze do pokoju oraz wstępne informacje o miejscu, w którym będziesz mieszkał oraz będziesz miał czas wolny na zapoznanie się okolicą i uzyskanie szczegółowych informacji o lokalnych atrakcjach. Dzień po przyjeździe zaczyna się zwykle szkoleniem o godzinie 6.00 lub 7.00, o którym zostaniesz poinformowany przez swojego koordynatora. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników, a każdy z nich przechodzi szkolenie BHP i PPOŻ oraz otrzymuje wszystkie potrzebne środki ochrony osobistej.

Zaprosimy Cię również na badania u lekarza medycyny pracy, podpisanie umowy oraz spotkania informacyjne. W trakcie najbliższych dwóch tygodni będziesz szkolony, a pracował będziesz pod okiem trenera, aby prawidłowo wykonywać swoje obowiązki. Rozumiemy potrzeby naszych pracowników, dlatego już po pierwszym przepracowanym pełnym tygodniu pracy, otrzymasz zaliczkę na poczet przyszłej wypłaty w wysokości 1000 CZK w Republice Czeskiej lub 30 euro na Słowacji. Od momentu podpisania umowy o pracę dołączysz do grona ponad 3000 aktywnych i zadowolonych pracowników Manuvia. Pamiętaj jednak o naszym biurze w Polsce. Zawsze będziesz mógł liczyć na naszą pomoc.

Manuvia – tu znajdziesz satysfakcjonującą pracę!

Jeśli chcesz znaleźć stabilną pracę od zaraz, a do tego interesują Cię wysokie zarobki to jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy pracę za granicą: w Czechach i na Słowacji. Posiadamy szereg stanowisk dla operatorów linii produkcyjnej, magazynierów, inżynierów oraz kadry zarządzającej. Gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz opłacone przejazdy. Zapewnimy Ci również bezpośredni transport na miejsce oraz wsparcie naszych doświadczonych koordynatorów oraz specjalistów! Naszym sukcesem są zadowoleni i lojalni pracownicy.

Skontaktuj się ze mną i poprowadzę Cię przez cały proces rekrutacji i będę wspierać na każdym jego etapie.

Share on facebook

Pokračujte v čítaní